Kdo hraje

Minnesota (doma) vs. Philadelphia (venku)

Aktuální záznamy: Minnesota 3-2-0; Philadelphia 3-2-0

Co je třeba vědět

Po dvou zápasech na cestách se Minnesota vrací domů. V neděli ve 13:00 SELČ se na stadionu U.S. Bank Stadium utká s Philadelphií. Minnesota má obranu, která povoluje pouze 14,6 bodu na zápas, takže útok Philadelphie bude mít co dělat.

Vikings brzdí 92 trestných yardů proti Giants z minulého týdne. Minnesota se těšila z příjemného vítězství 28:10 nad Giants. Na úspěchu Minnesoty se podíleli WR Adam Thielen, který chytil sedm přihrávek za 130 yardů a dvě TD, a RB Dalvin Cook, který nasbíral 132 yardů na zemi za 21 přenesení a chytil šest přihrávek za 86 yardů. Tento příjem se stal prvním zápasem, ve kterém Thielen chytil více než 100 yardů.

Vyvážený útok vedl Philadelphii nad Jets každou jednu čtvrtinu na cestě za vítězstvím. Philadelphia převálcovala Jets 31:6. Když Eagles v poločase vedli 21:0, bylo už po zápase.

Vikings jsou v tomto utkání favoritem a očekává se, že vyhrají o 3,5 bodu. Když jsou favoritem, vydělávají peníze (3-0), takže by se jim mohla vyplatit rychlá sázka.

Když se oba týmy naposledy střetly v říjnu loňského roku, Vikingové se proti Eagles prosadili v hřebíkovém souboji a proklouzli přes ně v poměru 23:21. Zopakuje Minnesota svůj úspěch, nebo mají Eagles tentokrát lepší herní plán? To se dozvíme již brzy.

Jak se dívat

• Kdy: V neděli ve 13:00 SELČ
  • Kde: Bank Stadium — Minneapolis, Minnesota
  • TV: FOX
  • Online přenos: fuboTV (vyzkoušejte zdarma)
  • Sledujte:
  • Cena vstupenky: $104,00

Kordy

Vikings jsou proti Eagles favoritem o 3,5 bodu.

Vegas měl pro tento zápas dobrý pocit, protože zápas začal s Vikings jako tříbodovým favoritem.