GT vs. DUKE Élő frissítések Pontszám, eredmények, kiemelések, a szombati NCAAF mérkőzés

3 negyedig

A szurkolók minden bizonnyal megkapják a pénzüket, mivel a Georgia Tech Yellow Jackets és a Duke Blue Devils együtt 75 pontot ért el három negyedig. A Georgia Tech lett az éllovas, és 42-33-ra vezet a Duke előtt.

A Yellow Jackets-et Jahmyr Gibbs RB vezeti, aki eddig két TD-t és 91 yardot futott hat futással. Gibbs az első negyedben egy 61 yardos TD scramble-lel tette fel magát a highlight reelre. A Georgia Tech másik playmakerje Nate McCollum WR volt, aki az első negyedben egy puntot -5 yarddal visszahozta az end zone-ba.

RB Mataeo Durant vezette eddig a Duke-ot, mivel egy futó touchdown mellett egy elkapó TD-t is beütött.

Az elmúlt nyolc mérkőzés óta ez az első alkalom, hogy a Georgia Tech vezet a negyedik negyedbe lépve.

Ki játszik

Duke @ Georgia Tech

A jelenlegi rekordok: Duke 2-6; Georgia Tech 2-5

Mit kell tudni

A Duke Blue Devilsnek volt egy hét pihenője, és kétségkívül készen áll arra, hogy újra pályára lépjen. A Duke és a Georgia Tech Yellow Jackets szombaton 19 órakor (ET 19:00) csap össze egy ACC csatában a Bobby Dodd Stadionban a Historic Grant Field-en. Tekintettel arra, hogy mindkét csapat vereséget szenvedett a legutóbbi mérkőzésén, mindkettőjüknek van egy kis extra motivációjuk erre a találkozóra.

A Blue Devilsre három héttel ezelőtt nehéz dolgot vártak, és pontosan így is történt. Végül a rossz oldalon végeztek egy fájdalmas 56-24-es vereséggel a North Carolina Tar Heels kezében. A Duke a harmadik negyed végére 49-17-es hátrányba került, amiből már nem lehetett kilábalni. Ezüstös fényt jelentett számukra RB Mataeo Durant játéka, aki 11 futással egy TD-t és 132 yardot szerzett.

Aközben a Georgia Tech döntő, 31-13-as vereséget szenvedett a Notre Dame Fighting Irish otthonában. Jeff Sims QB-nek emlékezetes meccse volt, de nem úgy, ahogyan emlékezni szeretne: amellett, hogy egyetlen touchdownt sem tudott produkálni, egyszer elpasszolta a labdát, és mindössze 150 yardot passzolt.

A következő mérkőzés várhatóan szoros lesz, a Duke mindössze 1 pontos favoritként indul. Az esélylatolgatók oda-vissza látják a Duke-ot, akik 4-3-ra állnak a spread ellen.

A Kék Ördögök 2-6-ra állnak, míg a Yellow Jackets 2-5-re. Egy pár statisztika, amit érdemes szem előtt tartani a nézés közben: A Duke a negyedik legtöbb elkapott interceptionnel botlik a mérkőzésbe az országban, 14-et dobott a szezonban. A Georgia Technek is vannak nehézségei, mivel a 14. legrosszabbak az országban az elkapások számát tekintve, mivel a szezonban tíz elkapásuk volt. Lehetséges, hogy az egyik ilyen Achilles-sarok a vesztes csapatnak fog buktatót okozni. Bobby Dodd Stadium at Historic Grant Field — Atlanta, Georgia

• TV: Bobby Dodd Stadium at Historic Grant Field — Atlanta, Georgia
  • TV: Online közvetítés: fuboTV (Próbálja ki ingyenesen. Regionális korlátozások lehetnek érvényben.)
  • Kövesse a következő csatornán: Charter Sports Southeast
  • FuboTV (Ingyenes próbálkozás: CBS Sports App
  • Jegyár: $40.00
  • Kedds

A Blue Devils enyhe, 1 pontos favorit a Yellow Jackets ellen a legfrissebb egyetemi futball odds szerint.

A line ezen a mérkőzésen egy kicsit elmozdult a nyitás óta, hiszen kezdetben a Yellow Jackets 1,5 pontos favoritként indult.

Over/Under: -111

Minden egyes mérkőzésre, így erre is, a SportsLine fejlett számítógépes modellje alapján készült egyetemi futball tippeket láthatunk. Get picks now.