Height: 5 ft 10 in (1.78 m)
Hivatás: előadó, kaszkadőr
Nemzetiség: Amerikai Egyesült Államok

Mennyit ér Tanner Foust?

Tanner Foust profi autóversenyző, kaszkadőr és televíziós műsorvezető, nettó vagyona 1,2 millió dollár. Tanner Foust nettó vagyonát hivatásos autóversenyzőként szerezte. A tengerészcsaládban felnövő Foust gyermekként több évet töltött Skóciában, ahol felfedezte a rallyversenyzést, és megtanult vezetni az otthona közelében lévő vidéki utakon. A Coloradói Egyetemen szerzett diplomát molekuláris biológiából. A főiskola után jégvezetési edzőként kezdett dolgozni, autóipari marketingrendezvények instruktora volt, és mindenben versenyzett, amiben csak tudott, beleértve a ralit és a driftet is. 2003-ban váltott át a profi versenyzésre, és hamarosan Kaliforniába költözött, hogy hollywoodi filmekben kezdjen el kaszkadőrködni. Versenyez rallyban, driftben, jégversenyzésben, time attackban és rally crossban, több dobogós helyezéssel és országos bajnoki címmel. Társműsorvezetője a Top Gear című autós tévésorozat amerikai változatának. Hivatásos versenyzőként többszörös csúcstartó, háromszoros X Games-aranyérmes és kétszeres Formula Drift-bajnok. Sokrétű versenyzői tapasztalatai közé tartozik a nyílt kerekes versenyzés, a Pikes Peak Hill Climb, a raliversenyzés, a sportautóversenyzés és a SCORE Baja is. Olyan filmekben volt kaszkadőr, mint a The Fast and the Furious Tokyo Drift, a Vasember 2 és a The Dukes of Hazzard. Versenyzett az X Games XIII-on, ahol aranyérmet nyert a rally versenyszámban. Részt vett a Rally America versenyen is 2009-ben. 2010-ben az X Games XVI-on aranyérmet szerzett a Rally Car Racing és Rally Car Super Rally versenyszámokban, a Rockstar Energy Ford Fiestával. Rajtolt a ralikrossz Európa-bajnokságon is a versenyzők számára, az első amerikaiként, aki ezt megtette. Tanner Foust 1973. június 13-án született Észak-Kaliforniában.