Kik játszanak

Minnesota (otthon) vs. Philadelphia (idegenben)

Jelenlegi rekordok: Minnesota 3-2-0; Philadelphia 3-2-0

Mit kell tudni

Két idegenbeli mérkőzés után a Minnesota hazatér. Vasárnap ET 13 órakor a Philadelphia ellen lépnek pályára a U.S. Bank Stadiumban. A Minnesota védelme csak 14,6 pontot enged meccsenként, így a Philadelphia támadóinak nem lesz könnyű dolguk.

A Vikings játékát a múlt héten a Giants ellen 92 büntető yard nehezíti. A Minnesota hangulatos 28-10-es győzelmet aratott a Giants ellen. A Minnesota sikerét a WR Adam Thielen vezette, aki hét passzt fogott 130 yardért és két TD-ért, valamint a RB Dalvin Cook, aki 21 futással 132 yardot gyűjtött a földön és hat passzt fogott 86 yardért. Ez az elkapói teljesítmény volt az első olyan mérkőzés, amelyen Thielen 100 yardnál többet fogott.

A kiegyensúlyozott támadás minden egyes negyedben a Jets fölé vezette a Philadelphiát a győzelemhez vezető úton. A Philadelphia 31-6-ra fújta le a Jetset. Mivel a félidőben az Eagles 21-0-ra vezetett, a verseny már szinte eldőlt.

A Vikings a mérkőzés favoritja, várhatóan 3,5 pontos különbséggel. Következetes pénzkeresők a spread ellen, ha favoritok (3-0), így érdemes lehet gyorsan fogadni rájuk.

A Vikings egy körömrágós mérkőzésen került ki győztesen az Eagles ellen, amikor a két csapat legutóbb tavaly októberben találkozott egymással, 23-21-es összesítéssel. Vajon a Minnesota megismétli a sikert, vagy az Eaglesnek ezúttal jobb a játékterve? Hamarosan kiderül.

How To Watch

• Mikor: Hol: Vasárnap délután 1 órakor (ET)
  • Hol: Vasárnap 13:00 órakor (ET)
  • Hol: Az Eagles az Eagles ellen: Hol: U.S. Bank Stadium — Minneapolis, Minnesota
  • TV: FOX
  • Online közvetítés: fuboTV (Próbáld ki ingyen)
  • Kövesd! CBS Sports App
  • Jegyár: $104.00

Fogadók

A Vikings 3.5 pontos favorit az Eagles ellen.

Vegas jól érezte a line-t erre a meccsre, mivel a meccset a Vikings 3 pontos favoritként nyitotta.