Vikings vs Eagles live stream info, kanał TV: How to watch NFL on TV, stream online

Who’s Playing

Minnesota (home) vs. Philadelphia (away)

Current Records: Minnesota 3-2-0; Philadelphia 3-2-0

What to Know

Po dwóch meczach na wyjeździe, Minnesota wraca do domu. W niedzielę o 13:00 ET na U.S. Bank Stadium zmierzą się z Philadelphią. Minnesota ma obronę, która pozwala tylko na 14,6 punktów na mecz, więc atak Philadelphii będzie miał swoją pracę wyciętą dla nich.

Vikings są hamowane przez 92 jardów karnych przeciwko Giants w zeszłym tygodniu. Minnesota cieszyła się przytulnym zwycięstwem 28-10 nad Giants. Sukces Minnesoty był napędzany przez wysiłki WR Adam Thielen, który złapał siedem podań na 130 jardów i dwa TDs, i RB Dalvin Cook, który zebrał 132 jardy na ziemi na 21 wozów i złapał sześć podań na 86 jardów. Ten wysiłek odbiorczy sprawił, że to pierwsza gra, że Thielen złapał na więcej niż 100 jardów.

Dobrze zbilansowany atak doprowadził Philadelphię nad Jets w każdym pojedynczym kwartale na ich drodze do zwycięstwa. Philadelphia pokonała Jetsów 31-6. Z Eagles prowadzili 21 do zera w połowie, konkurs był już prawie zakończony.

Vikings są faworytem w tym spotkaniu, z oczekiwanym 3,5-punktowym marginesem zwycięstwa. Są konsekwentnymi zwycięzcami przeciwko spreadowi, gdy są faworyzowani (3-0), więc mogą być warci szybkiego zakładu.

Wikingowie wyszli na prowadzenie w meczu z Eagles, gdy te dwie drużyny spotkały się po raz ostatni w październiku zeszłego roku, wygrywając 23-21. Czy Minnesota powtórzy swój sukces, czy może Eagles mają lepszy plan gry tym razem wokół? Dowiemy się już wkrótce.

Jak oglądać

• Kiedy: Niedziela o 1 p.m. ET
  • Gdzie: U.S. Bank Stadium — Minneapolis, Minnesota
  • TV: FOX
  • Transmisja online: fuboTV (spróbuj za darmo)
  • Śledź: CBS Sports App
  • Koszt biletu: $104.00

Odds

Wikingowie są 3,5-punktowym faworytem w meczu z Eagles.

Vegas miało dobre wyczucie co do linii na ten mecz, ponieważ gra została otwarta z Wikingami jako 3-punktowym faworytem.